#1 2009-08-29 16:36:10

milly16

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 2
Punktów :   

Co to mogło być?

Witam. Dzisiaj widziałam na niebie coś co mnie zaintrygowało.

Spacerowałam dzisiaj, w niewielkiej wiosce w województwie zachodniopomorskim z kolegą. Spojrzałam w niebo i zauważyłam, że zza lasu łukiem wylatuje biały obiekt, wyleciał dość szybko a potem leciał po niebie aż zniknął za horyzontem. Był kształcie szybowca, leciał jak samolot na boku (tak że oba jego malutkie skrzydła było widać) ale nie zostawiał za sobą żadnego śladu, nie miał na sobie żadnego napisu (jak większość szybowców). Wykluczam to, że był to ptak, ptaki po prostu tak szybko nie latają, nie mógł być to także szybowiec, ani samolot, bo leciał bezgłośnie i nie zostawiał śladu. Nie mam pojęcia co to było.

Może ktoś spotkał się z czymś podobnym, lub może mi pomóc odpowiedzieć na pytanie: Co tak naprawdę widziałam?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi.

Offline

 

#2 2009-10-22 20:35:46

fabienne

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Co to mogło być?

ja widziałam...ale to było już bardzo dawno biały podłużny obiekt, leciał przez niebo z dośc dużą prędkością...bardzo mnie to zainteresowało ale później jakoś wylecialo mi z głowy.teraz jakoś mi sie o tym przypomniało.nie twierdze, że to bylo UFO, napewno jest dużo racjonalnych wyjaśnien na to co mogłam zobaczyc...jednak chciałabym, żeby to byl właśnie pojazd obcych...Juz czuję się wyrozniona ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora