#1 2009-06-13 23:51:55

mała

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 2
Punktów :   

co to było??!!??!!

Witam!
Dziś(13 czerwiec 2009r) ok. godz. 22:15 na niebie ujrzałam 7 obiektów <podobnych do gwiazd> jednak świeciły mocnym pomarańczowo-czerwonym światłem i powolutku się przemieszczały
na bank nie były to samoloty. Obiekty leciały równym tempem były uszeregowane w dziwny ale  wydaje mi się że w przemyślany sposób ( jakby chciały stworzyć imitację jakiegoś gwiazdozbioru)
Ponad to docierając do jednego, określonego miejsca na niebie gwałtowniej przygasały aż w końcu w tym samym miejscu gasły.... No musiałam się tym z kimś podzielić ... Co o tym myślicie?
Pozdrawiam

Offline

 

#2 2009-06-20 23:48:24

Milka

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-06-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: co to było??!!??!!

Witam
Ja jestem ze Środy wlkp. i dzisiaj tj 20 czerwca o godzinie 23:25 zauwazyliśmy trzy takie punkty świetlne. Leciały jakby w jedno miejsce, bardzo mocno świeciły i przesuwały sie wolno (przunajminej tak nam się wydawało). Mimo, że dzisiaj są chmury obiekty były dobrze widoczne i raczej tez nie były to samoloty. Samolot jednak tak mocno nie świeci. Co to mogło być???

Offline

 

#3 2009-09-20 11:29:26

sicjaro

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-09-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: co to było??!!??!!

Witam.
Wczoraj 19.09.09 o godzinie 23:30 widziałem 5 identycznych obiektów,z początku pomyślałem że to nocne manewry odrzutowców i że załączyły dopalacze stąd to jasne pomarańczowe światło, pierwsze dwa obiekty znikały nagle w jednym miejscu na horyzoncie, następny po zbliżeniu się do miejsca gdzie znikneły dwa poprzednie... jakby się zatrzymał ciągle emitując światło, kolejne dwa obiekty pojawiły się z południowego wschodu i gdy zbliżyły sie do trzeciego obiektu razem znikneły.Wydaje mi się że mogły znajdować sie w odległości około 30 kilometrów, po dłuższym oczekiwaniu nie było słychać gromu dzwiekowego...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora