#1 2006-08-06 22:28:15

osa

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-24
Posty: 198
Punktów :   
WWW

UFO nad Emilcinem

Jan Wolski, mieszkaniec wsi Emilcin nieopodal Opola Lubelskiego, przeżył bliskie spotkanie z UFO. Jadąc na pole, na jednej z leśnych polanek zauważył unoszący się w powietrzu na wysokości 4-5 metrów srebrzysty obiekt o kształcie prostopadłościanu. Nie było w nim żadnych okien. Pod nim na trawie leżała niewielka platforma. Nagle stanął na niej ktoś" i przyjazny gestem zaprosił do środka opowiada Wolski. Podszedł bliżej i stanął na platformie. Błyskawicznie poderwała się do góry i po chwili znalazł się wewnątrz obiektu.
Wnętrze całe było czarne. W kabinie nie spostrzegł żadnych przełączników, wskaźników albo lampek kontrolnych. Była tu tylko niewielka ławeczka. Dookoła krzątali się dziwni ludzie". Byli trochę niżsi niż ziemianie, mieli ciemnozielone twarze. Jedynym ubraniem był czarno-szary, obcisły strój pokrywający całe ciało. Nie było na nim żadnych guzików ani suwaków. Mieli skośne oczy a usta przypominały cienką, bezbarwną kreskę. Każdy z palców otoczony był obwódką, jakby zielonym źdźbłem trawy. Rozmawiali ze sobą w nieznanym języku mówił. Wolskiego zaskoczyło tempo dialogu: wydawało mi się niemożliwe, żeby sami siebie rozumieli".
W pewnym momencie do pomieszczenia, gdzie przebywał Wolski wszedł ktoś ważniejszy, bo obcy wyraźnie uspokoili się i ucichli. Pokazując na migi zmusili go, aby się rozebrał. Później dotykał go jakimiś dwoma dużymi talerzami w różnych częściach ciała". W tym samym czasie pozostali jedli coś potwornie przezroczystego, przypominającego lód"
Po kilku minutach badania' pozwolono mu się ponownie ubrać. Wizyta była najwyraźniej skończona. Wolski opowiada dalej: Odwróciłem się przodem do istot w czarnych ubiorach, zdjąłem czapkę i powiedziałem wyraźnie: do widzenia". A oni też jakby wszyscy się kłaniali. Zresztą byli dla mnie cały czas uprzejmi. Chcieli mnie nawet nakarmić jakimiś dziwnymi soplami, ale ja już chciałem wracać do domu. Bez kłopotów zjechałem pomostem kilka metrów w dół. Wsiadłem Na wóz i myślałem tylko o tym, jak najprędzej dojechać do domu i opowiedzieć wszystkim o tym co mnie spotkało.
Kiedy po pół godzinie pojechał w to miejsce wraz ze swoim synem, po tajemniczym obiekcie nie był ani śladu. Odlatujący obiekt widział jedynie pięcioletni chłopak z Emilcina.
Kilkanaście minut przed spotkaniem z UFO Jana Wolskiego, kilku innych mieszkańców Emilcina słyszał dziwny głos określony jako okropny huk" albo dźwięk jak spod ziemi wydobyty".
Obcy pozostawili mnóstwo śladów swej obecności w postaci odciśniętych śladów stóp.

źródło: ufo.pl
Odlatujący obiekt widział również pięcioletni chłopak z Emilcina i określił go jako "latający autobus". Ów świadek odnotował kwadratową klapę w podłodze wehikułu. Wkrótce po przelocie nad wioską wehikuł przyspieszył, wytworzył głośny "Bang" soniczny i zniknął z widoku.
A to kilka zdjęć (odciski stóp i szkic statku zrobiony według opisu)
http://i6.tinypic.com/23tnhfp.jpg     http://i2.tinypic.com/23tnu34.jpg
Historia bardzo ciekawa polecam, w internecie jest sporo informacji dotyczących tego tematu oraz pomnika który tam powstał, jest też filmik, daję do niego adres: http://nautilus1.home.pl/filmy/UFO%20%20w%20emilcinie1(1).wmv


Strona główna witryny internetowej o pozycjonowaniu GuruNet
Katalog w którym znajdziesz dużo ciekawych i interesujących stron Katalog Stron Internetowych
Darmowy Katalog Wartościowych Stron Internetowych Katalog Bonus
Forum dyskusyjne, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie Forum GuruNet.pl

Offline

 

#2 2006-08-08 19:07:24

Nostradamus

Użytkownik forum

Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 63
Punktów :   

Re: UFO nad Emilcinem

tu znalazłem lepsze
http://images2.fotosik.pl/120/2734dcc3e30adafa.gif
Fundacja Nautilus postawiła w końcu pomnik UFO. Jedyny w Polsce monument wzniesiony ku czci przybyszy z kosmosu
10 maja, wtedy jak doszło do spotkania III stopnia mieszkańca tej wsi Fundacja Nautilus ogłosiła dniem UFO
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/pl/thumb/1/11/Emilcin-pomnik.jpg/399px-Emilcin-pomnik.jpg

Tu macie linka do Diabelskich kamieni (to jest zwiazane z tym przypadkiem), te kamienie sa takim drogowskazem dla UFO
http://chodel.webpark.pl/emilcin.htm nie wklejam materiału bo za długi
ps: ten linkdo filmiku nie działa

Ostatnio edytowany przez Nostradamus (2006-08-08 19:09:00)


"Gdy dasz się rozszyfrować, jesteś stracony. Życie to gra, która ma cię rozweselić lub doprowadzić do łez, ale której nie warto traktować poważnie"

Offline

 

#3 2006-08-08 21:15:30

aga

Moderator

Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 107
Punktów :   

Re: UFO nad Emilcinem

Jeden z tych kamieni leżał tam gdzie ten człowiek spotkał obcych. Poszukam o tych kamieniach jeszcze, może to jakaś mapa nawigacyjna, naruszenie ich powoduje te wszystkie zjawiska z UFO.


Żyjemy tylko po to, aby odkryć piękno. Wszystko inne jest jedynie sztuką oczekiwania

Offline

 

#4 2006-08-10 13:09:50

Nostradamus

Użytkownik forum

Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 63
Punktów :   

Re: UFO nad Emilcinem

może zrobić albo poszukać w necie takiej mapy świata


"Gdy dasz się rozszyfrować, jesteś stracony. Życie to gra, która ma cię rozweselić lub doprowadzić do łez, ale której nie warto traktować poważnie"

Offline

 

#5 2006-08-12 13:12:19

osa

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-24
Posty: 198
Punktów :   
WWW

Re: UFO nad Emilcinem

jest sprawdzałem ale to był chyba agi pmysł


Strona główna witryny internetowej o pozycjonowaniu GuruNet
Katalog w którym znajdziesz dużo ciekawych i interesujących stron Katalog Stron Internetowych
Darmowy Katalog Wartościowych Stron Internetowych Katalog Bonus
Forum dyskusyjne, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie Forum GuruNet.pl

Offline

 

#6 2006-08-13 15:20:14

max

Użytkownik forum

Zarejestrowany: 2006-07-06
Posty: 56
Punktów :   

Re: UFO nad Emilcinem

osa napisał:

jest sprawdzałem ale to był chyba agi pmysł

aga to daj link do tych materiałw albo zrób temat

Offline

 

#7 2006-08-13 16:51:51

all

Użytkownik forum

Zarejestrowany: 2006-07-14
Posty: 72
Punktów :   

Re: UFO nad Emilcinem

widziałem ta mape ale polski i to tam sa te slady stop?

Offline

 

#8 2006-08-13 20:02:49

osa

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-24
Posty: 198
Punktów :   
WWW

Re: UFO nad Emilcinem

all napisał:

widziałem ta mape ale polski i to tam sa te slady stop?

Wiem, że jest to związane z tematem ale temat był trochę inny


Strona główna witryny internetowej o pozycjonowaniu GuruNet
Katalog w którym znajdziesz dużo ciekawych i interesujących stron Katalog Stron Internetowych
Darmowy Katalog Wartościowych Stron Internetowych Katalog Bonus
Forum dyskusyjne, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie Forum GuruNet.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora