#1 2006-08-06 21:24:21

osa

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-24
Posty: 198
Punktów :   
WWW

Ufo nad Lublinem

Fragment artykułu o ufo nad Lublinem

... poranek 8 lutego 2005 roku. Po godz. 6.40 Dariusz M. wyjrzał przez okno, chcąc sprawdzić pogodę. Jego wzrok przyciągnął wiszący na niebie tajemniczy obiekt. Po kilku sekundach obok niego pojawił się kolejny. Dariusz otrząsnął się z zaskoczenia i chwycił kamerę wideo. Po chwili, gdy dotarło do niego, co widzi, postanowił zgłosić fakt obserwacji jednostce wojskowej. Zatrzymał kamerę i zadzwonił.
– Powiedziałem, że właśnie obserwuję dwa niezwykłe latające obiekty. Wojskowy, który odebrał mój telefon, na początku dokładnie wypytał mnie, z jakiego miasta dzwonię oraz gdzie dokładnie ma to miejsce. Gdy już mu wszystko powiedziałem, nagle zaczął bagatelizować informacje i mówić mi, że on o czymś takim to tylko w telewizji słyszał. ....

Cytat ze strony http://ufo.ovh.org/articles.php?id=11
Cały artykuł można tam przeczytać
Film http://www.gwiazdy.com.pl/ufo_nad_lublinem.mpg


Strona główna witryny internetowej o pozycjonowaniu GuruNet
Katalog w którym znajdziesz dużo ciekawych i interesujących stron Katalog Stron Internetowych
Darmowy Katalog Wartościowych Stron Internetowych Katalog Bonus
Forum dyskusyjne, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie Forum GuruNet.pl

Offline

 

#2 2006-08-08 19:13:33

Nostradamus

Użytkownik forum

Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 63
Punktów :   

Re: Ufo nad Lublinem

Faceci w czerni go pilnowali, to nie przypadek. Może w tym wypadku nic tam nie było ale takie zainteresowanie ze strony wojska jest ciekawe


"Gdy dasz się rozszyfrować, jesteś stracony. Życie to gra, która ma cię rozweselić lub doprowadzić do łez, ale której nie warto traktować poważnie"

Offline

 

#3 2006-08-08 22:25:38

all

Użytkownik forum

Zarejestrowany: 2006-07-14
Posty: 72
Punktów :   

Re: Ufo nad Lublinem

to tak wyglada jakby ktos bawil sie latarka, albo robaczki swiętojanskie

Offline

 

#4 2006-08-10 21:44:15

Nostradamus

Użytkownik forum

Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 63
Punktów :   

Re: Ufo nad Lublinem

film może tak ale zobacz ile tam było zgodnych relacji i po co te zainteresowanie wojska, czy to wszystko przypadek


"Gdy dasz się rozszyfrować, jesteś stracony. Życie to gra, która ma cię rozweselić lub doprowadzić do łez, ale której nie warto traktować poważnie"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora