#1 2010-06-29 20:02:44

mirek1949

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-06-29
Posty: 1
Punktów :   

Obiekty latające

Było to dnia 26 czerwca 2010 roku sobota o godzinie22-40 22-45 zauważyłem dziwne obiekty przelatujące nad Sosnowcem w kształcie kól koloru pomaranczowego wielkości pięści lecących sznurem z niewielkimi odległościami od siebie, ale liczba tych obiektów była znaczna i mnie jako obserwatora zaskoczyła.Cały ten korowód zamykały dwa obiekty latające które tak jakby  leciały z pewnym opóżnieniem i asekurowały cały tył tych obiektów latających . Wszystkie obiekty leciały równo i symetrycznie w jednym kierunku tak jakby w stronę Katowic i co ciekawe w przeciwnym kierunku leciała kula białego koloru w niewielkim odstępie tak jakby odbierała całą tą defiladę.Widok naprawdę fantastyczny co mnie naprawdę zaskoczyło więc chciałem sfilmować te obiekty lecz nie mogłem uruchomić kamery .Okazało się że kamera była uszkodzona i oddałem w poniedziałek do naprawy to jest 28.czerwca 2010r. Obiekty latające widziane przez zemnie i kobietę która spacerowała z pieskiem jak również moją dorosłą córkę którą zdążyłem zawołać na sam koniec  aby zobaczyła ten ostatni rozdział tego lotu.Obiekty latające nie były napewno samolotami ani balonami, rakietami ,flarami bo było ich tak dużo że kobieta która przechadzała się z pieskiem pod moim balkonem na 1piętrze zwróciła się do mnie że poraz pierwszy widzi takie zjawisko i stwierdziła że się bardzo wystraszyła , że ilości tych obiektów było tak dużo.Myślę że to zjawisko to napewno musiał ktoś jeszcze widzieć w obrębie województwa śląskiego.Zgłaszałem to do radia Katowice ale pewno wzięto mnie za stukniętego,ale stwierdzili że się zainteresują . Media na temat ten milczą ,obserwatoria astronomiczne też wody nabrały w usta i nic,wojsko też nic nie mówi czy były jakieś cwiczenia lub parada nowej broni.Chciałbym oglądać jeszcze raz taką paradę tych obiektów latających z kamerą wręku aby to zfilmować. Cała ta parada trwała może przez kilkanaście minut.

Offline

 

#2 2010-07-20 16:23:41

lucjan700

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Obiekty latające

Dokładnie to samo widziałem 17 lipca 2010 r w Sosnowcu dokładnie nad dzielnicą Klimontów  leciały w kierunku Tychów w dodatku nie tylko ja ale również moi przyjaciele jak i żona , siedzieliśmy w ogrodzie kiedy mniej więcej o god 22.30 na niebie pojawiły się 3 obiekty w kształcie kulki świecąc na pomarańczowo  nie migając , leciały jeden za drugim , ich prędkość była większa niż normalnych samolotów a wiem to bo nad naszym domem  często latają samoloty pasażerskie .  Myśleliśmy że mogą to być jakieś rakiety ćwiczebne ale one leciały bezszelestnie , nie było słychać żadnych silników  . Próbowaliśmy zrobić zdjęcia aparatami telefonicznymi , a posiadam tel, z aparatem dobrej rozdzielczości ale jak i mnie tak i mojej koleżance nie wyszło żadne zdjęcie  , mam już swoje lata i sceptycznie podchodziłem zawsze do takich zjawisk i informacji na temat UFO ale to co zobaczyłem nie daje mi  spokoju ,  wątpię by Polska posiadała tak zaawansowane technologicznie samoloty . Meteoryty to też nie były . Jak ktoś chciał by otrzymać więcej informacji to mój adres wanski@vp.pl

Offline

 

#3 2010-09-06 09:10:55

kaharoo

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Obiekty latające

Ja widziałem 2 światła- białe i pomarańczowe w pobliżu Naftowej, pod koniec sierpnia. Normalnie stwierdziłbym, że to samolot - bo często nad naftową latają samoloty, ale ...
poruszał się szybko i światła były duże więc powinienem słyszeć hałas - czy to byłby śmigłowiec, czy samolot rejsowy, czy mały śmigłowy turystyczny to powinienem słyszeć hałas, a tu nic.
Co ciekawe szybko zniknął.
Jakby by to był samolot na pułapie chmur to jestem sobie w stanie wytłumaczyć że leciał bardzo wysoko i nie słyszałem dźwięku, ale jak na samolot na pułapie chmur to miał za wyraźne światła a po drugie po prostu zapierniczał.
Kolejna sprawa, samoloty rejsowe przelatujące nad naftową lecą wzdłuż naftowej, a ten leciał w kierunku na Mysłowice.
Samoloty turystyczne, śmigłowe latają nisko, w kierunki na Mysłowice i z Mysłowic i szybkość była by może zbliżona, ale to co widziałem nie wydawało w ogóle dźwięku i nagle zniknęło.

Offline

 

#4 2010-10-09 22:15:46

rewizor

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Obiekty latające

Dziś koło 20 w pobliżu CH AKS w Chorzowie zaobserwowałem z żoną coś podobnego. Najpierw 2 równolegle lecące pomarańczowe światła, za nimi kilka pojedynczych ( w równych odstępach), po czym na końcu znów dwa równoległe. Bezdźwięcznie. Leciały równo wzdłuż Katowickiej ( od strony Katowic), potem skręcały nieznacznie w lewo i gasły. Powoli, jakby się wypalały.
Problem, że nie wierzę w UFO

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora