#1 2010-05-24 09:20:54

 Tepez

Nowicjusz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-05-24
Posty: 1
Punktów :   

Zarejestrowałem spodki UFO nad Krakowem

Witam. Nie raz widziałem dziwne światła na niebie. Ale pierwszy raz widziałem 3 spodki lecące nad Krakowem (było potem to w mediach), nie zrobiłem zdjęć ani nic. Ale w zimie w nocy wybrałem się nad zalew w NH w Krakowie i robiłem zdjęcia lustrzanką ze statywem. Fotografowałem drzewa, zalew, światła itd. Co ujrzałem... były to spodki latające i poruszające się. Zrobiłem około 6 takich zdjęć, na każdym były dalej, bliżej, wyżej, niżej oraz widać było ruch (przy długim naświetlaniu) i co lepsze one były nie widoczne dla oka, ale widoczne podczas dłuższego naświetlania. Zdjęć nie wysyłam ani nie pokazuje, bo jest to autentyk oraz nie chcę, by zaraz wylądowało w necie

Offline

 

#2 2011-02-02 10:46:44

Dawson

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-02-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zarejestrowałem spodki UFO nad Krakowem

Całkiem prawdopodobne. Szkoda tylko, że tak ciężko dowieść, czy to faktycznie było UFO czy coś innego, zaraz się odezwą sceptycy... itd. Swego czasu też widywałem różne dziwne zjawiska (jakby właśnie unoszące się w powietrzu latające spodki) ale zawsze po takich spotkaniach wydawało mi się, że to nie było realne, a tylko przywidzenie Who knows?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora